O nas

O nas

Zapraszamy na wypoczynek w naszym gospodarstwie położonym wśród czystych ekologicznie jezior Przemęckiego Parku Krajobrazowego, wśród lasów, łąk i przepięknej roślinności nad Jeziorem Breńskim.

Gospodarstwo Agroturystyczne U KACPRA istnieje od 1999 roku. Ponad połowę naszych klientów stanowią rodziny z dziećmi, które od kilku lat przyjeżdżają w to samo miejsce. Plac zabaw, jezioro oraz liczne atrakcje przygotowane dla najmłodszych są gwarancją tego, że dzieci na pewno nie będą się u nas nudzić. W tym czasie rodzice mogą spokojnie obserwować swoje pociechy, ponieważ z każdego pokoju oraz domku jest bezpośredni widok na plac zabaw i jezioro. Wieczorne zabawy przy ognisku lub pod wigwamem są świetną okazją do zawarcia nowych znajomości oraz zapewnią niesamowite wspomnienia z wakacji.  

Do dyspozycji naszych gości znajdują się:

  • sprzęt wodny tj. 3 nowe kajaki, 3 łodzie wędkarskie, 2 rowery wodne,
  • plac zabaw wraz z domkiem dla dzieci i trampoliną,
  • stół do tenisa stołowego,
  • stół do bilarda,
  • miejsca wędkarskie na których co roku organizujemy nasze zawody wędkarskie,
  • 80 metrów do plaży.
  • boisko do siatkówki i piłki nożnej

Często pytacie się Państwo jak daleko położone jest Gospodarstwo Agroturystyczne Kacper względem jeziora. Dzięki uprzejmości p. Alojzego Wolniczaka z Brenna zobaczyć na naszej stronie umieścić możemy zdjęcie z loku ptaka na którym zaznaczono naszą lokalizację.

brenno_4

 

Zapraszamy na małą prezentacje naszego gospodarstwa

 

 

Dlaczego warto spędzić swoje wakacje właśnie u Kacpra w Brennie ???

Jeśli cenicie sobie Państwo ciszę, spokój i rodzinną atmosferę to idealnym rozwiązaniem jest Agroturystyka  

W roku 2014 świętowaliśmy jubileusz 15 lecia działalności naszego gospodarstwa.
Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy towarzyszyli nam w tym dniu, oraz tym którzy odwiedzili nas w tym czasie. Mamy nadzieję, że wszyscy wspominają pobyt w naszym gospodarstwie z uśmiechem na twarzy oraz mają miłe wspomnienia z wakacji. Zapewniamy, że z roku na rok będziemy starać się spełniać wymagania oraz sugestie naszych gości.

Nasz jubileusz , dzięki uprzejmości jednego  z naszych stałych gości, połączyliśmy z pokazem udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z tej imprezy, która trwała do późnych godzin wieczornych. Pragniemy serdecznie podziękować osobom które pomogły nam w przygotowaniu tej uroczystości.