Pole biwakowe u KACPRA

Zapraszamy wszystkich miłośników karawaningu na biwak do Brenna. Spędzicie u nas niezapomniane chwile. Każdy, niezależenie od swoich zainteresowań znajdzie tu coś dla siebie. Jeziora to raj dla wędkarzy, miłośników sportów wodnych – łódki, kajaki, rowerki wodne. Jeśli jednak masz ochotę na słodkie „nic nie robienie” to w 80 m od kempingu znajduje się piaszczysta plaża.

Biwak jest w pełni dostosowany Waszego przyjazdu. Na polu znajdują się przyłącza prądu, posiadamy wygodne sanitariaty z prysznicami. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy miejsce do opróżnienia zbiorników na brudną wodę, przygotowaliśmy również wygodne stanowiska do mycia naczyń. Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy również pralkę, w której  można zrobić pranie.

Istnieje możliwość stacjonarnego wynajmu przyczepy kampingowej Hobby Excellent 4-5 osobowej w cenie 140 zł za dobę w sezonie wysokim, natomiast poza sezonem istnieje możliwość wynajmu w cenie 120zł za 4 osoby lub 80 za 2 osoby. Przyczepa posiada duży przedsionek i jest wyposażona w krzesła, stół, naczynia, kuchenkę gazową, TV, pościel.